KİRALAMA AVANTAJLARI

Kiralamayı düşündüğünüz size uygun bir aracımız mutlaka vardır !

UZUN DÖNEM KİRALAMA AVANTAJLARI

Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmez, ikinci el değer değişimi riskine karşı tam koruma sağlarsınız.
Araç satın almak yerine kiralamanız durumunda herhangi bir peşinat ödemesi ve satın alım bedelleri ile ilgili toplu nakit çıkışı yapmanıza gerek kalmaz. Ödemelerinizi önceden belirlenmiş sabit kiralar halinde gerçekleştirirsiniz.
Araçların kasko, trafik sigortası ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri, kiralama kapsamına dahil edilerek zamanında ve eksiksiz olarak tarafımızca yapılır. Aracınızı satın aldığınızda ödemek zorunda kaldığınız, fakat kanunen kabul edilmeyen gider olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri, araçlarınızı bizden kiralamanız durumunda size ek bir yük olmaktan çıkar.
Aracın doğrudan satın alınması halinde, KDV bir maliyet unsuru olarak karşınıza çıkar ve KDV indiriminde kullanılamaz. Kiralama halinde ise faturadaki KDV'nin tamamı indirilecek KDV olarak kullanabilir.
Araç kiralamak bilançonuzun görünümüne olumlu katkı sağlar. Banka kredisi ile satın almadan farklı olarak, şirketiniz ödeme planında yer alan ve vadesi gelmemiş ileri tarihli kira bedelleri bilançonuzda mali borçlarınız altında yer almaz ve borçlanma kapasitenizi de olumsuz etkilemez.
Araç ihtiyacınızı gidermek ve filonuzu yönetmek için zaman harcamayın. Filo kiralama hizmeti size önemli oranda zaman tasarrufu sağlar ve ana iş kolunuza konsantrasyonunuzu güçlendirir.

EN ÇOK KİRALANAN ARAÇLAR

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen araçlar

Renault Fluence

Renault Fluence

105.00
190 TL/Günlük

Renault Fluence, akıcı, ahenkli, göz alıcı, kendinden emin.

Fiyat Listesi Rezervasyon
Mercedes E 200

Mercedes E 200

250.00
250 EU/Günlük

Mercedes-Benz, E-Serisi ile aklınızı başınızdan alacak bir yolculuğa hazır.

Fiyat Listesi Rezervasyon
Mercedes Vito

Mercedes Vito

300.00
600 TL/Günlük

Mercedes Vito, sınıfının en ekonomik modeli olarak dikkat çekiyor.

Fiyat Listesi Rezervasyon